Geciktirici Ürünler

Geciktirici ilaçlar, her yaş grubunda ki erken boşalma yaşayan erkeklerin kullanmış olduğu, erken boşalma durumunu çözebilen ve cinsel ilişki süresini oldukça fazla uzatarak her iki tarafa da maksimum tatmin yaşatan, tamamen bitkisel ilaçlardır. Üstelik üst düzey bir performans sağlayıp cinsel ereksiyon etkisi gösteren ilaç cinsel ilişki sırasında size en fazla destek olabilecek ilaç grubudur. Bu ilaç sayesinde en iyi performansı sergileyerek, uzun geceler yaşayabilirsiniz.

Ereksiyon geciktirici ürünler arasında jeller, haplar, kremler ve spreyler gibi birçok farklı alternatifi kullanabilirsiniz. Jel, krem ve sprey gibi ilaç türleri, direk olarak etki göstermesi, haplara göre daha zordur. Ayrıca penise sürülerek uygulandığı için oral seksi büyük ölçüde engeller. Erken boşalmaya etkili çözüm arıyorsanız, kullanacağınız cinsel ilaç türleri hap olmalıdır.

Bu ilaçlar hem cinsel ereksiyon sağlama, hem de geciktirici bir etkiye sahip olurlar. Penisinizde en yüksek derecede sertleşme sağladıkları gibi, cinsel ilişki sırasında boşalmayı da 1 saate kadar uzatabilir. Bu saye de partneriniz ile birlikte geçireceğiniz uzun ve arzulu geceler garanti altına alınmış olur.

Bu ilaç türünü kullananlar arasında sadece erken boşalma sorunu yaşayan erkekler yok. Hiçbir cinsel sorun yaşamamasına rağmen partneri ile birlikte, en yüksek performansa sahip olmak isteyen erkekler, arka arkaya bir çok defa cinsel birleşme yaşamak isteyenler ve karşısında ki kadını zevkin doruklarına çıkarmak isteyen erkekler de bulunuyor. Eğer siz de unutulmaz bir gece de, partnerinizi ulaşabileceği en üst düzey tatmin noktasına ulaştırmak istiyorsanız bu ilaç türlerini kullanabilirsiniz. Geciktirici cinsel ilaçların fiyatı, içerdiği maddeler ve etki süresi gibi bir takım sorularınız var ise, danışma hattımızı arayarak bilgi edinebilir ve merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. 

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala: