Geciktirici Hapı

Eğer siz de cinsel birlikteliklerinizin süresini uzatmak istiyorsanız, yalnız değilsiniz. Karşılaşılan en büyük sorunlardan biri erken boşalma sorunudur. Bu insanlığın var olduğu zamandan bu yana, her yerde ortak sorun olarak görülür. Kişide oluşan tatminsizlik bir yana, partneri memnun edememek de sorunun bir diğer parçasıdır. Yapılan bilimsel araştırmalar bununla ilgili sıkıntıyı büyük oranda çözmüştür. Artık bir takım geciktirici ilaçlar ile doğru zamanı ayarlayabilme imkanına kavuşmuştur erkekler.

Birçok geciktirici ilaç türü bulunur. Bu ilaçları kullanım şekillerine göre sınıflandırmış olduğunuzda sprey, krem, hap ve jel olarak sıralamak mümkün. Hap dışında kullanılan diğer ilaçlar deriye nüfuz ederek etki gösterir. Bu da ilacın başarısını belirli bir noktaya kadar görülebilir. Fakat hap yolu ile aldığınız geciktirici cinsel ilaçlar çok daha etkilidir. Ayrıca geciktirici hap dışında ki ilaçların kullanımında oral seks yapmak güçleşir. Bu da kişilerin zevklerini sınırlandırmak anlamına gelir. Bu nedenle hem etki açısından hem de kullanım açısından en fazla tercih edilen ilaç türleri geciktirici haplardır.

Bir cinsel ilişki sırasında her iki tarafın da tatmin duygusuna ulaşması önemlidir. Bu aynı zamanda kişilerin birbirlerine tutku ile bağlanmalarını da beraberinde getirir. Kadınların tatmin duygusu ise, uzun süreli cinsel birleşmenin sonunda gelen orgazm ile sağlanır. Bu kişileri zevkin doruklarına ulaştırır. Fakat erkekte erken boşalma sorunu var ise hem partneri için hem de kendi için bir tatminsizlik yaşar. Bu da başarılı cinsel ilişkilerin önlenmesinin yanında cinsel isteksizlik, özgüven eksikliği gibi sorunlar doğurabilir.

İşte bu noktada ki en büyük yardımcınız, tamamen doğal ürünlerden üretilen ve size maksimum performans sağlayan geciktirici ilaçlardır. Bu ilaç sayesinde çok daha başarılı ilişkiler kurup, zevkin doruklarına çıkacak ve çıkartacaksınız. 

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Big Man Geciktirici Hap
Big Man Ereksiyon Etkili Geciktirici Hap   Bigman Geciktirici Hap Boşalma&..
₺55.00
KDVsiz: ₺55.00
Klg Geciktirici Hap
KLG GECİKTİRİCİ HAP    KLG GECİKTİRİCİ HAP ile yatakta kükremeye hazı..
₺60.00
KDVsiz: ₺60.00