Geciktirici Krem

Tüm erkeklerin cinsel anlamda yaşadığı en büyük sorun hiç şüphesiz erken boşalmadır. Bu durum her ilişkiyi kötü etkileyebilir. Cinsel anlamda tatmin olamayan çiftler, daha büyük sorunlar yaşarlar. Bu nedenle kurulacak başarılı bir cinsel ilişki çok önemlidir. İşte bu konuda size faydalı olabilecek, erken boşalma sorununu ortadan kaldıracak bir takım ilaçlar üretilmiştir. Bu ilaçların tümüne geciktirici ilaçlar denilebilir. Bu ilaçlar erken boşalmayı engelleyerek daha uzun süreli bir cinsel birleşmenin sonunda orgazm ile iki tarafa da tatmin duygusunu yaşatırlar.

Geciktirici ilaçlar kullanım şekillerine göre birkaç türe ayrılabiliyor. Jel, hap, krem ve sprey olarak kullanılabiliyor. Hepsinin görevi; cinsel birleşmenin süresini uzatmak ve daha yüksek performansta bir cinsel ilişki sağlamaktır. Bu da sizin ve partnerinizin daha fazla haz ve zevk almasının ön koşuludur.

Geciktirici kremlerin kullanımı oldukça basittir. Hemen hemen bütün geciktirici krem türlerinin kullanımı birbirine yakın olsa da, kullanmadan önce mutlaka kullanım talimatını okumalısınız. Genel anlamda tarif etmek gerekirse, cinsel aktivitelerden yaklaşık bir 10 ya da 15 dakika önce uygulamanız gerekir. Kremi kutudan çıkardıktan sonra, kapağını açın. Muhtemelen ağzı komple kapalı olacaktır. Kapağın arka kısmında ki sivri ucu batırarak delebilirsiniz. Ya da başka delici aletler de kullanabilirsiniz. Geciktirici  krem sürülmeden önce penis ereksiyon halinde olmalıdır. Penisin sünnetli kısmına bir nohut büyüklüğünde sürüp, zar gibi çevreleyecek kadar sürün. Geciktirici krem etkisini gösterecektir.

Bu ve bunun gibi geciktirici krem ürünleri hem sizin hem de partnerinizin en yüksek performansta cinsel birleşmesini sağlayacak ve sizin zevkin doruklarına çıkaracaktır. Uzun süreli, yüksek performanslı bir cinsel ilişkinin sonrasında yaşanan orgazm, sizi ve partnerinizi tatmin olmanın en uç sınırına taşıyacaktır.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala: