Geciktirici Sprey

Erkeklerin, cinsel hayatlarında karşılaştıkları en büyük problem erken boşalma problemidir. Ülkemizde yüzde70 oranına varan bu sorun, beraberinde çözüm sağlayıcı bir takım bitkisel cinsellik ilaçlarını da beraberinde hayatımıza sokuyor. Geciktirici Sprey de bu ilaçlardan bir tanesi. Bu spreyi kullanarak cinsel birleşme sürelerini oldukça fazla uzatabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Tabi ki bu durum siz de iyi derece de tatmin sağladığı gibi, partnerinizde de oldukça yüksek bir tatmin sağlayacaktır. Bu sayede partneriniz ile birlikte en ideal cinsel birleşme sağlanmış olacaktır.

Firmamızdan alacağınız ürünler özel olarak incelenmiş, en fazla etkiyi yaratan ve yan etkisi olmayan ilaç türlerini satışa sunmuştur. Tamamen doğal ürünlerden elde edilen geciktirici ilaçların en etkili olanları, sizin cinsellik hayatınızı en yüksek performansa çıkaracak düzeydedir.

Geciktirici Spreyin kullanımı oldukça basittir. Genel olarak cinsel ilişkiye girmeden 5 dakika önce uygulanması gerektiği söylense de bu beden yapısına göre değişir. Kimi vücutlarda etki süresi 20-30 dakikaya kadar çıkabiliyor. İlk kullanım sonrası etkiyi gözlemleyerek, bundan sonra o zamana uygun kullanabilirsiniz. Spreyi penise ve hayalara püskürterek, masaj ile deriye yedirmiş olduğunuzda en fazla etkiyi gösterecektir.

Bizden satın alacağınız geciktirici spreylerin içerisinde Türkçe dilinde yazılmış bir kullanma prospektüsü bulunmaktadır. Kolay kullanımının yanında, uygulaması da oldukça basittir. Cinsel ilişkiye girmeden önce fakat ereksiyon halinde iken kullanmak gerekir. Penisin hassasiyetlerinin fazla olduğu bölgelere uygulanır. Özellikle sünnetli olan penisin ucu, ya da halk arasında söylenen ismi ile şapka kısmına bir defa sıktıktan sonra, deriye iyice nüfuz etmesi için masaj ile yediriyoruz. Daha sonra bir kez da hayalara aynı işlemi uyguluyoruz. Daha sonra ilaç etkisini gösterecek ve başarılı cinsel ilişkiler kurabileceksiniz. 

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala: